У Дніпрі співробітників ТЦК затримали за вимагання грошей у військовозобов’язаних: всі подробиці (ФОТО)

У Дніпрі правоохоронці викрили та затримали групу військовослужбовців Маріупольського районного ТЦК та СП, які організували схему вимагання грошей з військовозобов’язаних громадян.

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на ГУ Національної поліції України.

За даними правоохоронців, четверо службовців територіального центру комплектування займалися виявленням чоловіків призовного віку. Вони погрожували громадянам негайною примусовою доставкою до ТЦК або офіційним повідомленням до Військової служби правопорядку (ВСП). За «вирішення питання» та уникнення мобілізаційних заходів зловмисники вимагали від громадян грошову винагороду.

Як працювала кримінальна схема

Для реалізації своїх намірів фігуранти використовували службове становище та технічні засоби:

Обшуки та повідомлення про підозру

Трьох учасників групи затримали у середу, 15 липня, безпосередньо за місцями їхнього проживання під час проведення санкціонованих обшуків.

Слідчі вже повідомили затриманим про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання, вчинене в умовах воєнного стану). Наразі правоохоронці встановлюють точне місцеперебування четвертого військовослужбовця, який також брав участь у протиправній схемі.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині чоловік підірвав гранату під час заходів з оповіщення: поранено представника ТЦК та правоохоронця (ФОТО, .ВІДЕО)

Exit mobile version