ВійнаДніпро

У Дніпрі соратник екс-нардепа Киви «зливав» ворогу позиції українських ППО

Служба безпеки України викрила представника найближчого оточення колишнього народного депутата Іллі Киви на коригуванні ракетних ударів по Дніпру. Чоловік «полював» за локаціями українських систем ППО. Про це повідомили в Управлінні СБУ України в Дніпропетровській області, передає Телеканал D1.

За даними контррозвідки СБУ, зрадником виявився місцевий бізнесмен у сфері IT, який у 2014 році познайомився з Кивою. Згодом, за пропозицією нардепа, підприємець очолив одне з міських громадських об’єднань, яке підконтрольне керівництву забороненої партії опзж.

Він збирав інформацію про місця розташування та переміщення підрозділів ЗСУ, а також передавав загарбникам координати об’єктів критичної інфраструктури.

У своїх «звітах» чоловік оприлюднював фото- та відеоматеріали, які отримував під час прихованого спостереження за об’єктами. До кожного з них додавав текстові повідомлення з детальним описом прилеглої території і уточнюючими характеристиками. Одержані відомості агресор використовував для здійснення ракетних ударів по місту і планування диверсій.

Наразі чоловіка затримали та повідомили йому про підозру в державній зраді. Суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.Back to top button