ВійнаДніпро

У Дніпрі сім’ям зниклих безвісти розповіли, куди звертатися у пошуку рідних

Мешканцям Дніпропетровщини розповіли, куди звертатися, якщо рідні не виходять на зв’язок або потрапили у полон. Для цього у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ провели зустріч з сім’ями зниклих безвісти. Про це повідомили у обласній військовій адміністрації, передає Телеканал D1.

Що робити, якщо родич пішов на війну, але зв’язок із ним зник. Або якщо родина військового припускає, що він у полоні. На ці питання дали відповідь на зустрічі.

«Держава займається визволенням полонених та пошуком зниклих – і військових, і цивільних. Розшукуємо людей і на окупованих територіях, і в Росії. Тепер цими питаннями опікується міністерство реінтеграції», – зазначив Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко.

Він розповів, що у випадку втрати зв’язку з рідними, завперше треба звернутися до Нацполіції і написати заяву про зникнення людини. Потім необхідно повідомити Національне інформаційне бюро. Телефон «гарячої лінії» – 1648. Там дані внесуть до загальної бази пошуку людей.

«Гарячу лінію» має і офіс Уповноваженого: 0 800 339 247. У колцентрі працюють оператори та психологи. Вони приймають повідомлення та надають необхідну допомогу рідним зниклих безвісти», – додав Олег Котенко.

Загалом з початку широкомасштабної війни Україна повернула з полону майже 600 людей. Це військові та цивільні.Back to top button