ДніпроНадзвичайні події

У Дніпрі шукають невідомих, які на Різдво убили чоловіка заради мобільного телефону (Фото)

У Дніпрі на Різдво вбили чоловіка та забрали в нього мобільний телефон. Правоохоронці розшукують винуватців нападу.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на місцеві медіа.   

Трагедія трапилася на житломасиві Червоний камінь увечері 25 грудня. За попередньою інформацією, компанія невідомих напала на чоловіка поблизу кафе “Вечеря” на вулиці Велика Діївська.

Дніпрянина побили, роздягнули та забрали в нього мобільний телефон. На ранок 26 грудня його знайшли мертвим.

Точна причину смерті містянина встановлюють правоохоронці.

Наразі шукають свідків злочину. Повідомити інформацію або надати записи з камер відеоспостереження можна, звернувшись до правоохоронних органів або написавши в особисті повідомлення невістці загиблого Євгенії.

Жінка закликала дніпрян бути обережними у цьому районі вулиці. Але, на жаль, тільки ця неосвітлена і малолюдна дорога веде до житлових будинків.

Місце злочину

Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині водія, через якого загинула жінка, звільнили від реального покарання. 

Back to top button