У Дніпрі рецидивіст викрав електроскутер, щоб «просто покататися містом» (Фото)
Поліцейські Дніпра повідомили про підозру зловмиснику, який викрав електроскутер.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на ГУ НП України в Дніпропетровській області.
47-річний неодноразово засуджений чоловік скоїв черговий злочин в Індустріальному районі міста.

Злочин стався 12 травня на вулиці Бердянській. Потерпілий залишив транспортний засіб біля під’їзду будинку та пішов додому.
Скориставшись відсутністю власника, зловмисник завів скутер, покатався на ньому містом, а згодом залишив транспортний засіб на стоянці поблизу свого будинку.
Правоохоронці встановили, що до злочину причетний 47-річний містянин, який вже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів.
Слідчі повідомили йому про підозру у крадіжці.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі повідомлено про підозру двом колишнім поліцейським, які катували затриманого.