ДніпроНадзвичайні події

У Дніпрі припинено діяльність п’яти сall-центрів

 «Працівники» п’яти шахрайських сall-центрів у Дніпрі під видом співробітників банків ошукували громадян, повідомили у пресслужбі облпрокуратури.

В них працювали майже 100 громадян, серед яких були навіть неповнолітні та особи без громадянства. Повідомляється, що офіси всіх центрів були оснащені комп’ютерною технікою з відповідним програмним забезпеченням та клієнтською базою банківських установ України. Оператори сall-центру представлялися співробітниками банків, вивідували банківські реквізити та персональні дані громадян. А далі гроші з карток довірливих людей потрапляли на рахунки, відкриті на підставних осіб.

«У ході санкціонованих обшуків офісних приміщень вилучено майже 300 одиниць комп’ютерної техніки: монітори, системні блоки, ноутбуки, флешносії інформації, а також мобільні телефони, стартові пакети, банківські картки та чорнові записи з інструкціями та алгоритмом дій при спілкуванні з потенційними потерпілими», – наголосили у пресслужбі облпрокуратури.

Зараз встановлюються всі причетні до роботи цих шахрайських сall-центрів, а також загальна сума завданих збитків. Триває досудове розслідування.Back to top button