ДніпроНовиниСуспільство

У Дніпрі пройшло благодійне бійцівське шоу: як це було (Відео)

Десять запеклих боксерських поєдинків, бойове братерство, аукціон, призи для глядачів та запальна атмосфера рингу. У Дніпрі провели бійцівське шоу на підтримку українських захисників. Одним зі спонсорів заходу виступив Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського “Солідарність”.

Про це у ексклюзивному сюжеті розповідає Телеканал D1.

Потужні удари, спортивний азарт і справжній бійцівський характер. У Дніпрі на рингу зустрілися десять пар боксерів з різних міст України. Серед учасників – Магомед Мамешев. Він приїхав з Києва аби долучитися до благодійного бійцівського шоу і показати видовищний бій.

“Я не хочу вигравати по очках. Я хочу, щоб люди побачили видовисько, знаєте, тому що люди прийшли, кошти вносять, щоб подивитись бої. Якщо ми тут будемо в ринзі так один одного жаліти, то це буде не цікаво людям”, – вважає Магомед Мамешев.

Головним суддею турніру став Олександр Бабанов, який був спаринг-партнером таких зірок боксу як Олександр Усик і Ентоні Джошуа. Сьогодні ж, каже, також зібралися сильні, мотивовані учасники.

Між поєдинками організатори провели благодійний аукціон. Серед ексклюзивних лотів — боксерські рукавички іменитого британського спортсмена Даніеля Дюбуа та футболка абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі Олександра Усика.

Були й зіркові гості – легенда українського футболу Євген Селезньов. Нині він є офіційним амбасадором Федерації боксу України, активно підтримує спортивні ініціативи та популяризує здоровий спосіб життя серед молоді. Окрім цього, Селезньов є радником Міністра молоді та спорту України.

До організації спортивного вечора долучилися й меценати. Одним зі спонсорів заходу став Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність». Під час шоу також провели розіграші подарунків для гостей, а всі охочі могли зробити внесок на підтримку українських воїнів. У результаті вдалося зібрати 11 тисяч доларів. Кошти спрямують на потреби бійців 24-го окремого штурмового полку «Айдар» та 424-го окремого батальйону безпілотних систем «SVAROG».

Прийшов підтримати учасників й відомий білоруський доброволець Андрій Трацевський на псевдо “Безсмертний”. Чоловік зараз воює на боці України. Аби боротись із режимом, який позбавив його дому. Андрій на фронті з першого дня повномасштабної війни. Працює переважно на запорізькому напрямку.

Цього вечора на рингу боролися спортсмени. А поза ним — усі небайдужі об’єдналися заради підтримки тих, хто щодня тримає стрій на передовій. Сьогодні кожен такий захід — це не лише про спорт, а й про реальну допомогу українським захисникам.

Юлія Гаврилова, Олег Родіонов, новини D1.

Раніше Телеканал D1 розповідав, як у Кам’янському пройшов “науковий пікнік 2026”.

Back to top button