ДніпроСпортСуспільство

У Дніпрі пройде благодійний турнір з мініфутболу «Об‘єднані заради перемоги»

У суботу, 13 серпня,  о 12:30 у Дніпрі розпочнеться благодійний футбольний турнір «Об’єднані заради перемоги».В змаганнях візьмуть участь команди працівників дорожньої галузі та представників ЗМІ Дніпра, передає Телеканал D1.

В турнірі беруть  участь 6 команд.

Команди дорожників:
САД Дніпро United – збірна команда Служб автомобільних доріг у Дніпропетровській, Харківській та Донецькій областях;
Автомагістраль – Південь – команда дорожньо – будівельної компанії ТОВ «Автомагістраль – Південь»;
Будінвестінжинірінг – команда дорожньо – будівельної компанії ТОВ «Будінвестінженірінг».

Команди журналістів:
NewsMan – збірна команда представників телеканалу «Відкритий», радіо «Інформатор ФМ», редакції сайту «Інформатор»;
Дівіспорт –команда представників національного спортивного каналу;
D1 – команда представників телеканалу D1.

Місце проведення турніру: м. Дніпро, спортивний клуб «Human», вул. Пилипа Орлика, 20а, футбольне поле «під дахом», початок турніру о 12:30.

Регламент турніру: 12:45 урочисте відкриття та жеребкування, 13:00 розпочинається перша гра. Всього 9 матчів (2 тайми по 10 хвилин + перерва 3 хвилини). Церемонія нагородження о 17:00.