ДніпроСуспільство

У Дніпрі посеред проспекту утворилися дві підступні пастки для водіїв (Відео)

У Дніпрі на проспекті Орлика утворилися дві вибоїни.

Про це повідомляє Телеканал D1.

Ями знаходяться в декількох метрах одна від одної і ніяк не огороджені.

Водіям рекомендують бути обережними та уважними, оскільки є ризик пошкодити колеса. Як скоро на ситуацію відреагують міські служби – невідомо.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині чоловік посварився зі знайомим та вщент спалив його автомобіль.

Back to top button