ДніпроСуспільство

У Дніпрі погасили військово-патріотичну марку «Слава Збройним Силам України!»

У Дніпрі на Алеї пам’яті презентували нову військово-патріотичну марку, присвячену Збройним Силам України.  Урочисте спецпогашення провели у День захисників і захисниць, повідомили у ДніпроОВА.

«Нові марки Укрпошти до кожної визначної дати стали традицією. На них уже чекають. Їх колекціонують. Надсилають друзям. Дарують… У День захисників і захисниць презентуємо вже сьому серію», – зазначив перший заступник голови ДніпроОВА Володимир Орлов.

У новому блоці – 6 марок і конверт. Кожному роду військ присвячено окремий ескіз. На них зображені військовослужбовці ЗСУ. А також шафка, що тримається, легендарний Привид, величезний прапор на Воронцовському маяку.

«Сухопутні війська, Військово-морські сили, територіальна оборона, спецпризначенці, Десантно-штурмові і Повітряні сили ЗСУ. Ця марка – для наших воїнів і про них. Придбати її можна у будь-якому відділенні. Без обмежень у кількості», – сказав заступник директора Дніпропетровської дирекції Укрпошти Денис Лакізін.

Нову марку «Слава Збройним Силам України!» випустили накладом мільйон екземплярів. Її автор – український дизайнер з Краматорська Антон Хрупін. Той самий, який намалював ексізи до серії «Вільні, Незламні, Непереможні», випущеної до Дня Незалежності.

Наразі відомо, що одну з наступних серій марок «Укрпошта» планує присвятити розвідникам, зв’язківцям та медикам.Back to top button