ДніпроСуспільство

У Дніпрі погасили нову марку «Вільні, Незламні, Непереможні»

Просто неба, на Фестивальному причалі Дніпра, урочисто провели спеціальне погашення нової патріотичної марки та конверту «Вільні. Незламні. Непереможні». Цей поштовий блок до 31-ї річниці Незалежності України мільйонним накладом випустила «Укрпошта». Він продовжив воєнну серію марок.

«Це п’ята марка, яку ми випускаємо за час агресії росії. Вона про три події — День Державного прапора, День Незалежності та все те, що вже пережила країна. Художник дуже добре це відобразив», — сказав керівник регіональної дирекції «Укрпошти» Димитрій Лісєєнко.

Автор святкової марки – український дизайнер із Краматорська Антон Хрупін. На марці у графічному стилі зображені шість малюнків, які відтворюють події шістьох місяців повномасштабної війни.

«Марка – про шість місяців нашого протистояння. Зі знаковими зображеннями, які символічні для кожного українця. І я впевнений, що військова серія закінчиться маркою про Перемогу», – зазначив перший заступник голови ДніпроОВА Володимир Орлов.

На область надійшло 35 тисяч примірників нової патріотичної марки. Придбати поштовий блок, а також конверти з погашенням «Першого деня» можна у міських відділеннях «Укрпошти», а також в її офіційних онлайн-магазині та маркетплейсі.Back to top button