У Дніпрі після вибуху здіймається стовп диму (Відео)
Російські окупанти вдруге за добу обстріляли Дніпро дронами. Мешканці повідомляють про стовп диму над містом.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на місцеві медіа.
До того, як у Дніпрі пролунав вибух, моніторингові канали попереджали про наближення дрона у бік Дніпра. Наслідки другої за добу атаки уточнюються.
У мережі шириться інформація, нібито безпілотник могла ліквідувати ППО, однак є припущення, що влучання таки відбулося.
Нагадаємо, що відбою повітряної тривоги ще не було. Дніпрян закликають не залишати укриттів.
Відео
Сьогодні, 23 квітня, росіяни вже вбили у Дніпрі 3 людей, двох чоловіків і жінку. Це мешканці 13-поверхівки, яку частково зруйновано внаслідок прямої атаки дроном.
Щирі співчуття рідним.
Раніше ми писали, що у мережі зʼявилося відео моменту удару по багатоповерхівці у Дніпрі (Відео).