У Дніпрі після ракетного удару росіян спалахнув автомобіль (Фото)
У Дніпрі після російської атаки ракетою спалахнув автомобіль посеред дороги.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на місцеві медіа.
Достеменно невідомо, де саме сталося займання. За словами дніпрян, після того, як у небо здійнявся дим після атаки, перегодом з’явилися ще два. Припускають, це й розгорівся автомобіль.
Можливо, транспортних засобів, що спалахнули, декілька. Крім того, мешканці повідомляють, що у деяких машинах вибухова хвиля вибила скло.
Нагадаємо, що внаслідок ракетного удару росіян у місті постраждало 3 людей. Це чоловіки 18, 45 та 67 років. Усіх шпиталізували, двоє – у важкому стані.
За попередньою інформацією, росіяни вдарили по місту ракетою Іскандер-М. Опісля моніторингові канали повідомляли про рух нових цілей, але, на щастя, згодом оголосили відбій повітряної тривоги. Детальніше зведення ОВА можна прочитати тут.
Фото
Раніше ми писали, чому ворожі дрони збивають над Нікополем, а не на підльоті до міста? (Відео).
Також ми повідомляли, що ворожий обстріл не зірве весілля: сотні українок об’єдналися заради порятунку свята нареченої (Фото).

