ДніпроСуспільство

У Дніпрі новий дитячий майданчик перетворився на сміттєзвалище (Фото)

На новому дитячому майданчику у Дніпрі більше місяця не вивозять сміття.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на соцмережі.

Майданчик відкрили на проспекті Науки. Але вже більше місяця навколо нього не вивозять сміття. Урни переповнені, територія поступово перетворюється на смітник.

Найбільше місцевих обурює інше: комунальні служби не можуть визначити, на чиєму балансі цей майданчик. Відповідального просто немає

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що жителі селища Шевченка, що у Самарівському районі Дніпра, просять вирішити проблему з майданчиком для збору відходів.

Back to top button