У Дніпрі під час війни з міського бюджету хочуть виділити більше 42 мільйонів на будівництво автомийки.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на тендер, опублікований на платформі ProZorro.
Замовником є КП «Дніпротранссервіс».

Нову мийку мають побудувати на вулиці Івана Нечуя-Левицького, 93. Очікувана вартість робіт становить 42 мільйони 79 тисяч 500 гривень.
Аукціон запланований на 22 травня 2026 року.
Майбутній підрядник за проєктом має побудувати повноцінний комплекс для обслуговування вантажівок та автобусів. На території будуть прокладені інженерні мережі, встановлені очисні системи та проведений благоустрій.
Завершити будівництво планують до 31 грудня 2027 року.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у великому місті на Дніпропетровщині хочуть підвищити тарифи на воду.