ДніпроСуспільство

У Дніпрі міська влада забороняє самостійно озеленяти прибудинкові території

Міська влада Дніпра почала забороняти містянам самостійно, без попереднього погодження, озеленяти прибудинкові території. При цьому сама витрачає на озеленення сотні мільйонів гривень з міського бюджету. Повідомляє журналіст Телеканалу D1 Михайло Назаров.

За останні тижні на «гарячу лінію» Телеканалу D1 звернулись одразу декілька містян, які поскаржилися на труднощі з висадкою дерев у дворах їх багатоквартирних будинків. Люди кажуть, що голови ОСМД забороняють їм самостійно це робити, якщо вони не мають відповідного дозволу від Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

В соцмережах дніпряни вже викладають відповіді чиновників міськради, де вони пояснюють, що дерева в місті висаджує комунальне підприємство «Міськзеленбуд». А якщо містяни теж хочуть свої двори озеленювати, то нехай звертаються за дозволом.

«Для самостійного висаджування зелених насаджень необхідно отримати дозвіл на проведення земельних робіт у інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради», — йдеться у відповіді заступника директора Департаменту благоустрою та інфраструктури міськради Олексія Самілика.

Така позиція мерії викликає у дніпрян нерозуміння, а найчастіше – роздратування. Багатьох цікавить чи можна хоча б квіти саджати?

«Думаю за квіточки штрафовати не будуть, сподіваюсь не будуть…», — переймається у соцмережі дніпрянка Людмила Кожемяко.

Громадяни хочуть озеленювати прибудинкові території самі і зовсім безкоштовно, але щороку з міського бюджету на це витрачаються сотні мільйонів гривень. Навіть під час війни на утримання зелених насаджень з казни Дніпра виділили 89 мільйонів гривень.

Якщо людям надати змогу без перешкод самим саджати кущі та дерева, то одразу постане питання: а навіщо тоді таки астрономічні витрати з міського бюджету на озеленення? І от цього міські чиновники допустити ніяк не можуть!Back to top button