ДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

У Дніпрі мешкають 227 дітей, які залишили зони бойових дій без батьків

З початку повномасштабної війни до Дніпра прибули 264 дитини, які залишили зони активних бойових дій без батьків, 37 з них вже знято з обліку. По 17 дітям втрачено зв’язок із батьками, передає Телеканал D1.

«Нині у Дніпрі 227 дітей, які залишаються без батьків. По 17 дітям втрачено зв’язок із батьками. Вони перебувають у своїх родичів, з бабусями чи дідусями, які їх виховують», — розповіла виконувачка обов’язків начальника управління–служби у справах дітей Новокодацького району міськради Олена Чубенко.

За її словами, таких дітей також влаштовують у сім’ї громадян під опіку, в прийомні родини, дитячі будинки сімейного типу.

Людмила Тордія евакуювалася до Дніпра з Донеччини разом зі своєю мамою і неповнолітньою племінницею Алісою.

«Ми зареєструвалися як внутрішньо переміщені особи та стали на облік в управління–службу у справах дітей. Оформили усі потрібні документи, тут Аліса вже закінчила навчальний рік у школі. Вона відвідує психолога», — каже жінка.

Як зазначила Олена Чубенко, волонтерські організації надають дітям гуманітарну допомогу. Також для них проводять розважальні заходи, організовують психологічну допомогу.Back to top button