Надзвичайні події

У Дніпрі мешканці скаржаться на сміттєзвалище біля житлових будинків, яке ігнорують комунальники (Фото)

Мешканці Дніпра скаржаться на сміттєзвалище, яке влаштували біля житлового будинку після чергового прибирання. 

Про це повідомила дніпрянка Анастасія Пересипкіна-Гайчук на Facebook-сторінці “Райончик”, передає Телеканал D1.

Як розповіли у коментарях до допису місцеві мешканці, йдеться про ділянку на вулиці Петра Калнишевського між будинками №14 та №15. Неподалік розташовано дитячий майданчик.

Пані Анастасія скаржиться, що територію регулярно захаращують сміттям, хоча поблизу є аж три спеціально відведених для цього місця. Поки мешканці залишали по два-три пакети, вона прибирала їх самостійно, але згодом купа відходів набула масштабу.

“Вже накипіло просто”, – зазначає жінка.

На публікацію дніпрянки відреагував депутат міськради Сергій Пустовий. Він поцікавився, “за якою адресою влаштовують таке звалище”. Представники міської влади люблять красиві але локальні жести, традиційно забуваючи про глобальні проблеми.

Втім, чи означає це, що сміття невдовзі приберуть – невідомо. Та й необхідно розуміти, що справа не лише у роботі комунальних служб міста, а й у бажанні самих мешканців підтримувати довкола себе чистоту і порядок.

Бо, як показує статистика, деякі містяни вважають, що вони нітрохи не відповідальні за благоустрій вулиць. Нещодавно сміттєзвалище влаштували біля порожнього контейнера. А жителів вулиці Деменьтєва не зупинило навіть те, що купа сміття, яку вони своїми ж силами продовжують “вирощувати”, межує із парканом навколо дитячого садочка. 

Також читайте наш матеріал про “Стан укриттів у Дніпрі, купи сміття на вулицях, провалля на дорогах. Новини тижня”. 

Back to top button