ДніпроНадзвичайні події

У Дніпрі медичний директор лікарні разом зі спільниками заробляли на продажу безкоштовних ліків

У Дніпрі викрито  масштабну схему з продажу безкоштовних ліків. Налагодив її медичний директор лікарні. У спільники собі взяв директора та бухгалтера товариства. Таким чином шахраї ошукували пацієнтів лікарні. Про це повідомили у пресслужбі облпрокуратури.


Медичний директор під час консультації пацієнтів, які потребували оперативного втручання, брехав про відсутність необхідних медичних засобів, препаратів та пропонував придбати їх у підконтрольної фірми.


Далі директор та бухгалтер ТОВ отримували від пацієнтів гроші й, не надаючи фіскальних чеків, обіцяли передати ліки та обладнання до операційного відділення медзакладу.


Проте нічого із цього не передавалося, бо все необхідне для операції лікарня безкоштовно отримувала від держави на кожного хворого.


У такий спосіб чудова трійця ошукала щонайменше 10 громадян, спричинивши їм збитки майже один мільйон гривень.


Під час санкціонованих обшуків за місцями мешкання та роботи фігурантів вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, документацію, банківські картки, готівку на суму 1,6 мільйонів гривень, понад 160 тисяч доларів США, майже 150 тисяч євро, автівки.


Слідчі дії тривають. Встановлюється кількість потерпілих від шахрайської схеми.Back to top button