ДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

У Дніпрі інспектори з паркування виписують штрафи волонтерам

У Дніпрі інспектори з паркування вийшли на «стежку війни» з волонтерами. Представники благодійних організацій скаржаться, що паркувальники масово виписують їм штрафи.

У соцмережах розповідають, що один штраф виписали навпроти волонтерського штабу, на проспекті Яворницького. Волонтери обачливо залишили на лобовому склі інформацію, що це автівка благодійного фонду. Проте, це не зупинило інспекторів, і вони залишили неприємний «подарунок».

Така ж ситуація сталась біля волонтерського центру у приміщенні ресторану «Поплавок». П’ять місяців там завжди стояли волонтерські машини і містяни знають, що там штаб допомоги ВПО.

«Поблизу немає жодного іншого об’єкта, до якого б мали мати ці машини, але інспектор свідомо виписав штраф саме волонтерам. Це позор, бо люди вже пів року, як працюють взагалі безкоштовно», — розповідають волонтери.

Зауважимо, що у Києві припинили штрафувати за неоплату за парковку на час судового розгляду про законність тарифів. У Дніпрі ж нічого не повинно заважати заробляти кіпріотам — не тільки суди, а й навіть війна.Back to top button