ДніпроСуспільство

У Дніпрі хочуть оновити склад районної комісії, яка допомагає ВПО з житлом

У Дніпрі планують оновити склад комісії, яка допомагає внутрішньо переміщеним особам вирішувати питання з житлом.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Dnipro.media та проєкт рішення міськради.

Згідно з проектом, пропонується оновити склад комісії, яка працює при адміністрації Шевченківського району.

Головою комісії залишиться Ворновицький Леонід Аркадійович.

Заступницею голови комісії пропонують призначити Марину Михайленко. Наталію Сомик — секретарем комісії. Членом комісії стане Наталія Порфільєва. А відповідальною секретаркою від ради ветеранів пропонують залишити Раїсу Сумську.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що міськрада за мільйон гривень вирішила нагадати дніпрянам, чим їм треба пишатися.

Back to top button