ДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

У Дніпрі директор метрополітену накинувся на журналіста під час прийому (ФОТО)

Журналіст-розслідувач Олександр Славний заявив про застосування фізичної сили з боку директора КП «Дніпровський метрополітен» Андрія Овчаренка.

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на Facebook-сторінку журналіста.

За словами Славного, інцидент стався під час особистого прийому. Журналіст фіксував розмову на диктофон у своєму смартфоні.

Після закінчення бесіди Андрій Овчаренко застосував до журналіста фізичну силу та вирвав гаджет із його рук.

Девайс вдалося повернути. Як зазначає Олександр Славний, видалити записаний матеріал директору комунального підприємства не вдалося.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі чоловік завітав до супермаркету у протигазі: що сталося (Фото).

Back to top button