ДніпроСуспільство

У Дніпрі двічі за рік ремонтують одну трамвайну колію за сотні мільйонів гривень

У Дніпрі тимчасово припинив роботу трамвайний маршрут №17. Причина — ремонт трамвайної колії, який затіяли місцеві комунальники. Справа благородна, проте саме цю  трамвайну лінію вже ремонтували минулого року, причому за чималі кошти. Про це повідомляє журналіст  Телеканалу D1 Михайло Назаров.

З трамвайного депо №3 по вулиці Миколи Руденка щодня на лінії виїжджають десятки вагонів. Проходить цією ж вулицею і трамвайний маршрут №17. З 1 липня він працює в незвичному для себе режимі.

З 1 по 22 липня  проводять роботи з ремонту колії 17-го трамвайного маршруту. Ремонтні роботи ведуться щоденно з 8:00  до 17:00 години. В цей проміжок часу трамваї по маршруту не курсують.

Тобто протягом трьох тижнів дніпряни позбавленні можливості нормально користуватися цим маршрутом, що створює чималі незручності для людей.

І це при тому, що минулого року цю саму ділянку вже капітально ремонтували. Тоді трамваї вдень не їздили по вулиці Миколи Руденка протягом двох місяців. На той ремонт з міського бюджету витратили 160 мільйонів гривень.

А двома роками раніше, у 2019-му, ремонтували ще і в’їзд у депо №3 – за 7 мільйонів гривень.

Тож з великою вірогідністю можна припустити, що і теперішній ремонт — не останній. Втім, не дивлячись на сотні мільйонів гривень, які щорічно з міської казни витрачають на ремонт колії, трамваї у Дніпрі з них сходять все частіше та частіше.Back to top button