ВійнаДніпроНадзвичайні події

У Дніпрі чотирьох військових судили за невиконання наказу

У Дніпрі чотирьох військовослужбовців відправили до дисциплінарного батальйону за невиконання наказу. Про це стало відомо з вироків Індустріального райсуду за ч.4 ст.402КК, передає Телеканал D1.

Військовослужбовця зі стрілецького відділення суд відправив до дисциплінарного батальйону за відкриту відмову 15 січня 2023 року виконати бойове розпорядження щодо висунення в район північної околиці населеного пункту та зайняття оборонних рубежів.

Аналогічне покарання у вигляді двох років дисциплінарного батальйону суд обрав стрільцю, котрий того ж дня отримав наказ про висунення в район північної околиці населеного пункту та зайняття оборонних рубежів, проте відмовився виконати наказ командира.

Виконати наказ командира щодо висунення в район північної околиці населеного пункту та зайняття оборонних рубежів відмовився гранатометник. Суд визнав його винним за ч.4 ст.402КК та призначив покарання у вигляді 2 років відбування покарання у дисциплінарному батальйоні.

Відкрито відмовився виконати наказ командира помічник гранатометника. 15 січня 2023 року військовий отримав наказ щодо висунення в район північної околиці населеного пункту та зайняття оборонних рубежів він відмовився виконати наказ.

Суд призначив аналогічне покарання у вигляді двох років позбавлення волі з відбування покарання у дисциплінарному батальйоні.Back to top button