ВійнаДніпроНадзвичайні події

У Дніпрі чоловік викликав поліцію на вигадане влучання “шахеда” у житловий будинок (Фото)

У Дніпрі чоловік повідомив поліції про те, що російський “шахед” влучив у житловий будинок. Коли патрульні прибули на місце виклику, то не виявили жодних ознак атаки. 

Про це Телеканал D1 дізнався від пресслужби Патрульної поліції Дніпропетровської області. 

Завідомо неправдивий виклик патрульні поліцейські Дніпра отримали днями. Їм зателефонував чоловік і розповів, що на вулиці Березинській у житловий будинок влучив російський “шахед”.

І що, на жаль, постраждали люди,

Прибувши на місце події, оперативники не виявили жодних ознак атаки. Натомість натрапили на місцевого мешканця у стані алкогольного сп’яніння.

З’ясувалося, що саме він викликав правоохоронців і не приховував, що збрехав.

На містянина склали протокол.

“Кожне звернення на лінію “102” – це сигнал про можливу небезпеку. Коли ж виклик виявляється неправдивим, патрульні марно витрачають час і ресурси, які могли б бути спрямовані на допомогу тим, хто справді її потребує. У цей момент хтось може чекати на допомогу в реальній надзвичайній ситуації”, – наголосили у поліції.

Фото

У Дніпрі чоловік викликав поліцію на вигадану атаку "шахедом": як його покарали (Фото)

Раніше ми писали, що через удар росіян по Кривому Рогу під землею були заблоковані понад 90 шахтарів. 

Також ми повідомляли, що ЗСУ зупинили чергову спробу росіян прорватися на Дніпропетровщині (Відео). 

Back to top button