Суспільство
У Дніпрі чергових боржників відключатимуть від водопостачання
У Дніпрі з 6 по 17 квітня 2026 року будуть відключати воду боржникам.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на КП «Дніпроводоканал».
Проводитимуться заплановані відключення водопостачання в приватному секторі Амур-Нижньодніпровського та Чечелівського районів.
Загальна сума боргу перед підприємством за даними адресами становить 656 859,27 грн.
Адреси відключень наступні:

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі встановили новий світлофор на завантаженому перехресті.