ДніпроСуспільство

У Дніпрі бізнес-центр претендує на престижну архітектурну премію

Бізнес-центр “THE CORNER” у Дніпрі увійшов до переліку номінантів Національної премії Спілки архітекторів України 2025. Будівля змагатиметься у категорії “Будівлі та споруди, реалізація”, де відзначають найяскравіші сучасні архітектурні проєкти країни.

Про це повідомляє Телеканал D1.

Оцінювання робіт розпочнеться вже у грудні, а переможців оголосять 26 лютого 2026 року під час офіційної церемонії. “THE CORNER” створений командою дніпровських архітекторів студії FILIMONOV & KASHIRINA architects. Споруда розташована на вулиці Виконкомівській, 15а — у точці, де дві міські артерії сходяться під гострим кутом. Саме ця локаційна особливість визначила силует будівлі та її назву.

Архітектори спроєктували центр так, щоб гармонійно інтегрувати його у строкату забудову центральної частини Дніпра. Терасування та “зрізані” об’єми створили характерні гострокутні тераси, які стали візуальним акцентом об’єкта. Фасади виконані з клінкерної цегли та металевих касет — поєднання, що водночас підтримує історичний контекст та підкреслює промисловий характер міста.

Окремий акцент зробили на комфорті пішоходів: вхідні групи заглибили всередину, аби розширити тротуар і сформувати безпечну та логічну пішохідну зону.

“THE CORNER” уже називають одним із найпомітніших прикладів сучасної архітектури Дніпра.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що 5 українських сирів здобули нагороди на міжнародному конкурсі у Швейцарії (Фото).

Back to top button