ДніпроНадзвичайні події

У Дніпрі більше року не можуть відремонтувати дощову каналізацію на Селянському узвозі

В обласному центрі Селянський узвіз став непростим випробуванням для водіїв, незважаючи на те, що не так давно його капітально ремонтували. Про це повідомляє журналіст  Телеканалу D1 Михайло Назаров.

Ще минулого року на проїжджій частині Селянського узвозу тріснула одна з секцій решіток на зливовій каналізації. Так декілька місяців ливнівка простояла відкритою. Те, що решітка була відсутня перетворило ливнівку в справжню пастку для автомобілів.

«Коли тут дірка була, то кожна третя-четверта машина туди гухкала і дуже багато з них ламали колесні диски», — розповідає місцевий мешканець Володимир Літвінов.

Декілька днів тому комунальні служби таки закрили дощову каналізацію, але чомусь не решіткою, а металевим листом. Це, звісно, суттєво зменшило пропускну спроможність ливнівки. Тож не дивно, що тепер Селянський узвіз при кожному дощі затоплює. Але, крім цього, сам лист поклали неякісно — після проїзду кожної машини він гучно грюкає.

«Невдобство для мешканців. До коменданської години машини їздять і оце постійно «гуп-гуп». Неможливо спати. Я доросла людина, але ж дітей маленьких є дуже багато. І це ніяк не дороблять до кінця, щоб було це якісно зроблено», — додає Володимир Літвінов.

Нагадаємо, Селянський узвіз ремонтували зовсім недавно — два роки тому, витративши на роботи чималі бюджетні кошти. Тоді міський голова Борис Філатов звітував, що повна реконструкція Селянського узвозу обійшлася у 33 млн грн.

Хотілось би, щоб міська влада знайшла ще кошти, відносно невеликі, щоб нарешті дощову каналізацію довести, як то кажуть, “до ума”. На радість автомобілістам та жителям довколишніх будинків.Back to top button