ДніпроНадзвичайні події

У Дніпрі без попередження припинили газопостачання мешканцям будинку на Тополі-2

Мешканці будинку №22, що на житловому масиві Тополя-2, залишилися без газу. «Дніпрогаз» несподівано відімкнув газопостачання декільком під’їздам. Як довго люди будуть потерпати без блакитного палива — невідомо. Про це повідомляє журналіст Телеканалу D1 Михайло Назаров.

Відімкнення газопостачання для мешканців будинку №22, що на житловому масиві Тополя-2, стало справжньою несподіванкою. Ніхто заздалегідь людей не попередив.

Газ відімкнули під приводом встановлення газових лічильників. На дверях під’їздів з’явилися оголошення з закликом до мешканців записуватися в чергу на встановлення. Але люди запевняють, що за вказаним номером телефону додзвонитися неможливо.

Мешканці будинку побоюються, що без газу їх залишили на декілька місяців. Адже, головна умова для повернення блакитного палива — підключення усіх квартир до лічильників. Однак, декотрі з мешканців будинку поїхали і невідомо коли повернуться додому. Крім того, у багатьох помешканнях вже встановлені лічильники, але й вони мають страждати «за компанію».

Місцеві стверджують, що не обов’язково було припиняти газопостачання всьому будинку. І пояснюють, що на кожну квартиру є окремий вентиль для подачі газу. Тож, щоб замінити лічильник, не потрібно відмикати повністю всю будівлю.

Мешканці будинку не виключають і варіанту, що газопостачання відновиться лише після того, як в їхніх під’їздах не лишиться боржників. Та найбільше людей оборює, що до таких дій «Дніпрогаз» вдається під час війни. Місцеві підозрюють, що історію з лічильниками придумали, бо є постанова Кабміну, яка забороняє нині вимикати газ за борги.

Тим часом, мешканці будинку вже втратили надію на справедливість і почали активно закуповувати електричні чайники, плитки.

Телеканал D1 звернувся до «Дніпрогазу» за коментарем стосовно ситуації, що склалася в будинку №22 на житловому масиві Тополя-2, але на час підготовки матеріалу його так і не надали.Back to top button