ВійнаДніпроСуспільство

У Дніпрі акторка Ольга Сумська роздавала обіди нужденним і вимушеним переселенцям

Відома українська акторка театру та кіно Ольга Сумська завітала до Дніпра та долучилась до роздачі гарячих обідів вимушеним переселенцям та нужденним разом із благодійною організацією «Їжа Життя Дніпро». Про це повідомляє Телеканал D1.

Благодійна акція за участю Ольги Сумської відбулась цими вихідними. Акторка роздавала їжу разом із благодійниками та поспілкувалась із людьми, які були вимушені залишити свої домівки через війну.
Кожного дня Благодійний Фонд «Їжа Життя Дніпро» годує Збройні Сили України, Територіальну оборону, поранених, волонтерів, переселенців, постраждалих від війни та нужденних.

Від початку війни, у Дніпрі та області, волонтери фонду роздали більше 244 811 порцій їжі. Наразі благодійники потребують допомоги небайдужих людей, аби мати змогу і далі готувати обіди тим, хто цього потребує.

«Просимо долучитися до збору коштів на 10 000 порцій гарячих обідів разом з Благодійним Фондом «Їжа Життя Дніпро», які годують військових, волонтерів, поранених, переселенців та людей у потрапивших у скрутне становище через війну. Кожні 50 грн — це одна порція їжі для людей, які втратили свої домівки», — звернулися у фонді.

Більше інформації на сторінці.Back to top button