Війна

Троє дітей дивом залишилися живі: мер Покрова розповів подробиці ворожого «прильоту»

Очільник Покрова Олександр Шаповал розповів, як місто пережило вчорашню ракетну атаку. Нагадаємо, 5 липня окупанти запустили на Дніпропетровщину сім ракет. Шість було збито нашою ППО. Одна прилетіла у Покров, де зруйнувала приватний будинок, де мешкає багатодітна родина.

Мер повідомив, що вдома в момент «прильоту» знаходилися троє дітей, які дивом залишилися живими. Одне з них — 9-місячне немовля.

«На той момент у будинку було троє дітей, три дівчинки – 9 місяців, 2,6 років, 13 років.
У цих дітей другий день народження, вони дивом залишилися живі. Я б дуже хотів, щоб той, хто поцілив у цивільний будинок, побачив очі цих дівчаток і їхніх батьків.
Щоб всі зрозуміли, є «русский мир», який несе лише смерть, руйнування та страждання.
Дівчатка запам’ятають це на все життя, впевнений, проживуть довге життя і розповідатимуть своїм дітям й онукам про істот, виродків, російських окупантів, які йшли їх вбивати», —  розповів шокуючі подробиці Олександр Шаповал.

Зараз зі старшими дівчатками працюють психологи.

«На даний момент родина забезпечена всім необхідним: житлом, продуктами харчування, речами. Будемо підтримувати в усьому.
Сподіваюсь, дівчатка швидко оговтаються від перенесеного шоку, їм у цьому допоможуть фахівці», — додав мер Покрова.Back to top button