ДніпроСуспільство

Трек “Летять Бомблять” – це мотиватор для народу: Andre Kriche на D1

Телеведучий, виконавець пісні «Летять Бомблять» Andre Kriche доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про Київ сьогодні.

Незважаючи на відсутність електроенергії та тепла — все гаразд. Хлопці на передовій, ми в безпеці. Нас гріє наш дух нації.

Про трек “Летять Бомблять”.

Це перший сольний трек. Він мотивуючий. Я взагалі себе асоціюю з мотиватором для молоді, для наших військових, для українського народу. Потрібно рухатися далі, незважаючи ні на що, наші хлопці тримають оборону, а ми маємо свої фронти підтримувати. Ця пісня була створена для військових, підтримувати їх дух та давала мотивацію мочити орків. В пісні йдеться про нашу армію дронів, про те, як вони летять, знищують орків та звільняють територію. Наш трек слухав Залужний, його навіть Володимир Зеленський прослухав. Ми співпрацюємо з Нацгвардією України, і навіть ще прем’єри не було, а на офіційних сторінках Нацгвардії вже були звіти під цей трек.

Про плани на майбутнє.

Маю надію, що наступна пісня буде переможна. Ми вже почали над нею працювати. І будемо під переможний трек згадувати, як все було. І радіти, що наша країна, витримала все, бо ми є найсильніша нація в світі.

Про благодійну діяльність.

До війни я був звичайним студентом, який жив в Києві, мав свій бізнес, та війна поміняла все. Я розумів, що не візьму автомат в руки, бо це не моє. Я намагався бути потрібним там, де зможу. Ми почали перевозити біженців, які потрапили під обстріли, за кордон. Я, спілкуючись з військовими, розумів потрошку, що ще потрібно крім амуніції та снарядження — багато хто просив запусти патріотичний мотивуючий проєкт. І от ми запустили “Я хочу як Бандера”, почали долучатися до різних благодійних проєктів, збирати кошти для військових, для дітей, для всіх, хто того потребує.

Побажання українцям.

Незважаючи на те, що відбувається в країні, можливо, в когось немає світла та тепла, не забувайте, що в кожному з нас палає та горить найяскравіший вогонь. Я хочу, щоб пісня “Летять Бомблять” доповнила ваш вогонь і стала для вас таким же мотиватором, як і для мене. Не зупиняйтеся, не думайте, що все погано, життя продовжується. Ми маємо підтримати своїм духом військових. Ми мусимо підтримувати свої фронти на цій війні.Back to top button