ДніпроСуспільство

Тільки в єднанні ми можемо перемогти: Катерина Бужинська на D1

Народна артистка України, співачка Катерина Бужинська доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про позбавлення артистів, які замовчували війну, статусу народних артистів України.

Я вважаю, що це правильно. Кожна публічна особа має говорити про те, що відбувається, щоб всі дізналися. Кожна відома особа повинна мати позицію.

Про нову пісню “Сила кохання”.

Цю пісню мені написали ще в березні, але коли я побачила попадання ракети в сусідній будинок, я просто не могла співати. І тільки зараз пісня побачила світ. Весь сердечна і щира. В ній співається про наших героїв, які виборюють перемогу України. До речі, в кліпі я попросила знятися мого брата, який зараз також захищає нашу країну. Він не хотів, але я дуже просила, і він погодився. Брат був в страшних ситуаціях, він каже, що дивом залишився живим. Я переживаю за кожного українця. І ця пісня для мам, для дружини, для сестер, для всіх, хто чекає своїх рідних з війни.

Про інформаційний фронт.

Зараз багато артистів створюють потужний матеріал. Моя чітка позиція — з 2014 року я перестала спілкуватися з російськими колегами. Зараз я в Болгарії, і веду тут інформаційний фронт, бо люди думають, що це якась гра, не дуже добре до нас ставляться, але ми тримаємося, у нас тут потужна діаспора, ми проводимо мітинги, проводимо благодійні концерти та збираємо гроші на ЗСУ. Тільки в єднанні ми зможемо перемогти.

Про українську культуру після перемоги.

Я бачу її потужною, сучасною, оновленою, колоритною, добре, що з’явилося багато імен, багато цікавих виконавців. А зараз кожен артист зараз має зробити свій музичний матеріал, який підійме дух і воїнам, і громадянам.Back to top button