ДнепрОбщество

Тетяна Піскарева: «За тисячі кілометрів дихаємо Україною, тому що сердце там»

В ефірі програми «Простір свободи на D1» співачка, заслужена артистка України Тетяна Піскарева розповіла про культурний фронт, своє сьогодення та поділилася планами на мирне майбутнє.

Про сьогодення.

Я, як і вся Україна, щодня прокидаємося з перекличкою — ти де, ти живий, як ти. Мій чоловік випхав мене з Києва 6-го березня зі словами «накази чоловіка не обговорюються. Я взяла дочок, собаку, документи і зараз ми перебуваємо в Чорногорії. Та навіть за тисячі кілометрів дихаємо Україною, тому що сердце там.

Про Чорногорію.

Мешканці Чорногорії пам’ятають наслідки своєї війни, пам’ятають Срібницю. І перше, що вони запитують — чим допомогти. І перше, що ми відповідаємо — це молитва. Зараз я планую благодійний концерт з музикантами чорногорцями, які погодилися зі мною заграти. Буде рахунок, щоб люди могли допомогти біженцям.

Про культурний фронт.

Культурний фронт працює, нещодавно я прийняла участь у великому проєкті разом з 15 українськими митцями та співаками. Ми співали пісню, яка була записана для підтримки наших захисників та всіх мешканців держави. Сьогодні пісня — це душа, а душа потребує підтримки. Ми, співаки, музиканти, ми об’єднуємося, і кожен робить те, що може, тут і зараз. Ми всі даємо благодійні концерти, намагаємося виходити в ефіри.

Про творчі плани на мирне майбутнє.

Співати на весь світ, на повні груди, співати про Україну, співати про любов. Співати про мою маму, яка зараз у Кривому Розі переочікує повітряну тривогу. Співати про свого чоловіка, який зараз в лавах тероборони. Про те, що мій брат рятує трьох своїх дітей. Про те, що всі долі однакові українців. Немає жодного виключення. Сьогодні ти не зірка, ти просто дівчинка, просто мама, дружина, яка починає кожен свій день з віри та молитви. Щоб повірити — треба відчувати серцем. Мої плани на майбутнє — зберігати у серці мир.

Повну версію інтерв’ю дивіться тут.Back to top button