ВійнаДніпроНадзвичайні події

Теракт проти Дар’ї Дугіної — це підготовка до «трибуналу» над азовцями

Полк «Азов» оприлюднив заяву щодо теракту проти доньки російського пропагандиста Дугіна. Кажуть, що цей теракт — це підготовка до «трибуналу» над азовцями, передає Телеканал D1.

Раніше фсб опублікували документи жінки, яка, буцімто, причетна до теракту у Підмосков’ї. У «Азові» твердять, що вона не має жодного відношення до полку, як у цьому намагаються запевнити громадськість ворожі спецслужби.

«Жінка, ім’я та військове посвідчення якої опублікували фсб у своєму звіті щодо розслідування теракту проти доньки російського пропагандиста Дугіна – не має жодного відношення до полку «Азов» та ніколи не належала до нашого підрозділу. Так званий документ, яким спецслужби росії намагаються довести причетність «Азову» до підриву авто Дарини Дугіної, насправді є не більш ніж черговою «візитівкою Яроша», — заявили у полку.

Сам теракт – це підготовка до «трибуналу»над азовцями, певні військові. Адже таким чином росія підігріває суспільну думку своїх громадян щодо «необхідності» такого судилища.

«Ми категорично засуджуємо це незаконне судилище над українськими військовими та закликаємо усіх, в чиїх силах це зупинити, зробити все можливе, щоб так званого «трибуналу» не відбулося». Back to top button