ДніпроСуспільство

Таролог-нумеролог розповіла про кінець війни

Таролог-нумеролог Олена Буланенко доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про ТАРО та нумерологію.

Кожна людина має вплив на своє життя, проте є деякі уроки, які ми маємо вивчити, і вони постають перед нами у вигляді чисел. Числа — це наука, яка має певні закони. Карти ТАРО — вони пов’язані, і є сумішшю між нумерологію, астрологією та енергетикою. Ми можемо бачити, які періоди що від нас вимагають. Вимагають покаращити здоров’я, єдність і т.д. Деякі певних моменти вони читаються.

Про власний досвід.

Я займаюся цим 9 років, але нумерологію я займаюся з дитинства. Не скажу, що я від чогось такого когось врятувала, але ті поради, та інформація, яку отримала людина, допомогла їй обрати свій шлях. Якщо говорити про війну, то у лютому місяці я бачила, що деякі плани та цілі не реалізуються. І не в одної людини, а у 10-20 клієнтів — я розумію, що це залежить не від людини, а від обставин. У лютому кожному другому було одне й те ж саме зауваження.

Про роботу з клієнтами.

Головне знати дату народження. Це є відповідь на питання — що ми маємо. Це не доля, бо вона залежить від людини, це плюси та мінуси, які в неї вже є. Кожна людина має призначення для того, щоб бути корисною. Я люблю працювати, беручи інформацію з різних точок погляду.

Про майбутнє України.

Саме війна є неминучим початком відновлення культури та прогресу. Україна буде виконувати велику місію у Всесвіті, як приклад для розвитку. Мене кожного дня питають, коли закінчиться війна. Наразі я бачу фінальний кінець наступним літом. Але дуже гарні новини ми будемо отримувати наприкінці лютого 2023 року. В наступному році ми повернемо Луганську, Донецьку області та Крим. Ці події будуть знаковими для нас усіх.Back to top button