ДніпроСуспільство

Святкові заходи та обмеження у Дніпрі 23 і 24 серпня

Цього року через війну 23 та 24 серпня не буде масових заходів. Вони заборонені заради безпеки. Тож, такі обмеження діятимуть і у Дніпрі та області. Про те, як житиме регіон у святкові дні та які обмеження діятимуть розповів очільник ДніпрОВА Валентин Резніченко, передає Телеканал D1.

Через війну цьогоріч 23 та 24 серпня не вихідні дні. Проте, Резніченко звернувся до всіх установ та підприємств із проханням працювати дистанційно.

Зважаючи на підлість та безпринципність  окупантів, очільник області попросив людей у ці дні дути особливо пильними і не ігнорувати сигнали тривоги.

«Ми стоїмо проти підлого і підступного ворога, який тероризує наші міста та села – хоче зламати наш дух і спротив. Дуже прошу усіх у ці дні бути особливо пильними — зважати на сигнали тривоги і переходити у безпечні місця», — звернувся до людей Валентин Резніченко.

Щодо комендантської години — вона залишається в області без змін. У Кам’янському та Дніпрі — комендантська година з опівночі і до 5 ранку. У Нікопольському районі, як і раніше, вона стартує з 21:00, у Криворізькому – з 22:00, у Дніпровському, Павлоградському, Новомосковському, Кам’янському районах – з 23:00. Усюди триває до 5:00

Подовжили її лише у Синельниківському районі. Там вона з 21:00 до 6:00.

У цей час виходити на вулицю не можна. Правоохоронці патрулюватимуть міста та села вдень та вночі у посиленому режимі.Back to top button