Суспільство

Світлофори на 3 трасах обійдуться Дніпропетровщині у майже 26 млн грн: чи допомагає це зменшувати кількість ДТП

Цьогоріч ремонт і обслуговування світлофорів обійдеться Дніпропетровщині щонайменше у 26 млн грн. Йдеться не про весь регіон, а про 3 траси. 

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Dnipro.media та Опендатабот.  

У Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області оголосили тендер на ремонт і обслуговування світлофорних об’єктів на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

За майже 26 млн грн майбутній переможець 25 989 295,00 зобов’язується доглядати світлофорами на 3 трасах:

  • Н-08 Під’їзд до аеропорту “Дніпро”;
  • Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через Кременчук) – Маріуполь і під’їзд до аеропорту “Дніпро”;
  • М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине (через Вінницю, Кропивницький).

Йдеться про такі роботи, як:

  • встановлення опор з металевих труб;
  • розвезення по трасі опор освітлення;
  • установлення оцинкованих опор;
  • монтаж світлофорної консолі;
  • демонтаж і монтаж покажчиків обмеження швидкостей;
  • демонтаж і монтаж комплектів резервного живлення на опори;
  • демонтаж і монтаж дорожніх контролерів на опори тощо.

Майже 26 млн грн – чимала сума. Водночас від справної роботи світлофорів залежить безпека дорожнього руху – не повністю, але значно.

Світлофори на 3 трасах обійдуться Дніпропетровщині у майже 26 млн грн: чи допомагає це зменшувати кількість ДТП

Яка ситуація з кількістю ДТП на Дніпропетровщині

За даними Опендатабот, де днями оприлюднили рейтинг регіонів, де ДТП стаються найчастіше, Дніпропетровщина – одна з найменш “аварійних” областей України.

Йдеться, щоправда, про аварії внаслідок неналежного стану доріг. Та все ж Дніпропетровщина – в самому низу списку. В лідерах опинилися Львівщина, місто Київ і Тернопільщина.

Раніше ми писали, що у 10 селах на Дніпропетровщині заборонили їздити на мототранспорті: що загрожує порушникам. 

Back to top button