ДніпроСуспільство

Світло переможе темряву: Darisha на D1

Переможниця дитячого Євробачення 2018 Darisha доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про пісню “Мій дім”.

Ідея створення і сенс пісні — це все, що я переживала сама. Я знаходжуся в Україні, я проживала всі жахіття разом з усіма українцями. Та попри все ми є сильні, незламні, ми повинні працювати, жити та творити далі. Ми маємо вірити в найкраще. Ідея кліпу спершу була інакшою, за день до зйомок був масштабний обстріл, та ми з командою вирішили знімати. Ми піднімалися без світла на 15 поверх, намагалися знімати в квартирі без світла та води, а потім вирішили знімати прямо на вулицях Києва, без прикрас, без декорацій. Вперше, коли я сама переглянула цей кліп, я заплакала.

Про культурний фронт.

Я артист, і будь-який фронт зараз, а особливо культурний, має право жити. Всі свої думки я покладаю в музику та тексти. І пісня допомагає мені розповісти все те, що відбувається.

Про творчість.

Всі пісні, що я написала до 24 лютого — не мають значення. Бо всі ми подорослішали та пережили багато емоцій. Зараз всі свої емоції та думки я вкладаю у вірші. І незабаром ми зробимо так, щоб всі ці вірші здобули музику. Я планую випустити ще дві пісні, в яких я буду співати про сьогодення, про віру в щасливе майбутнє кожного українця.

Про підтримку.

Я представляла Україну на дитячому Євробаченні 2018 і там познайомилася з людьми з різних точок світу. Ще в перші дні війни мені написали учасники з Франції, Португалії, Польщі, з багатьох країн. Вони сказали, звертатися за будь-якою допомогою, і я їм дуже сильно вдячна.

Побажання українцям.

Я бажаю всім миру. Та найголовніше — залишатись сильними, вистояти, та бути сміливими. Сили нам, натхнення. Ми віримо в перемогу, ми в ніякому разі не здаємося. Світло переможе темряву.Back to top button