Канал Д1Світ з УкраїноюСуспільство

Світ з Україною. 17 вересня 2022.

 

Успіх контрнаступу ЗСУ знов надихає весь світ.

Держсекретар США Ентоні Блінкен назвав повідомлення про виявлені в Ізюмі могили військових та місцевих жителів “жахливим” продовженням історії жорстокості Росії в Україні та закликав документувати “скоєні звірства”.

Генеральний секретар ООН Гуте́рреш зателефонував російському президентові Путіну для обговорення ситуації на Запорізькій АЕС, транзиту українського зерна Чорним морем і доступу до військовополонених.

Росія таки отримала візовий бан: з понеділка 12 вересня Латвія, Литва, Естонія, Польща, Чехія, Словаччина, Данія, Бельгія та Нідерланди більше не беруть від росіян документи на оформлення туристичних віз.

Міністерство фінансів США повідомило про рішення групи основних кредиторів України з Паризького клубу та країн “великої сімки” (G7) зупинити обслуговування держборгу України та відтермінувати виплати до кінця 2023 року.

Американська співачка та авторка італійського походження, співачка Лаура Перголіцці , підтримала Україну в її героїчному протистоянні у війні з Росією, на концерті у Варшаві.Back to top button