ДніпроСуспільство

Студент із Дніпра переміг у 1-му етапі Кубку світу з ракетомоделювання

Дніпровський студент-першокурсник Родіон Струзман виграв 1-й етап Кубку світу з ракетомоделювання серед юніорів. У загальному заліку з-поміж дорослих учасників 18+ став третім. Змагання проходили у Словаччині. Попереду – ще два етапи Кубку. Про це розповіли у Дніпропетровській ОВА, передає Телеканал D1.

Родіон Струзман – вихованець обласного центру науково-технічної творчості. На Кубку світу представив дві моделі планерів, виготовлених власноруч. Вони з ракетними прискорювачами та з розмахом крил 55 см. Здатні злітати на висоту 150 м, планувати у повітрі до 3 хвилин та долати відстань до 6 км.

Перший етап Кубку проходив у 3 тури. Родіон долучився до класу змагань, на яких враховувалася тривалість польоту моделі. Його найкращий результат – 171 секунда. Каже, не вистачило 2 секунд для «срібла» серед дорослих.

«Через війну вдома не було можливості випробувати моделі на аеродромі. Тому на тренування я мав лише півдня, після прибуття до Словаччини», – розповів Родіон Струзман.

Загалом до Кубку світу долучилися 26 спортсменів із різних країн. Зараз у Чехії триває 2-й етап. Буде і 3-й. Він пройде у Болгарії.Back to top button