Надзвичайні подіїСуспільство

Стрімер з Дніпропетровщини потрапив у гучний скандал під час прямого ефіру 

Стрімер з Кам’янського потрапив у скандал, стосовно нелегальної зброї під час трансляції на платформі Twitch.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Нацполіцію. 

На трансляції Twitch у центрі Києва, яку дивилися 6–8 тисяч глядачів, був присутній блогер з Кам’янського “N1KKIFN”. Відомо, що його звати Микита (прізвище невідомо).

Блогер з Кам’янського на фото праворуч

В один момент молодик з компанії за кадром почав хизуватися «чорною» зброєю та тим, як це круто — мати ствол без дозволу, ще й підкреслюючи, що він заряджений. На вигляд хлопцю 16–18 років. А дорослий чоловік під ніком «Inkmate» це підтримував і заявляв, що дозвіл на зброю не потрібен — мовляв, краще «в чорну» ганяти.

Згодом прямо під час трансляції до них підійшла поліція та затримала неподалік Контрактової площі. Ось що розповіли правоохоронці.

Під час моніторингу соціальних мереж столичні правоохоронці виявили відео стріму, що поширювалося у телеграм-каналах. На записі група осіб, яка у приміщенні кафе в центрі Києва обговорювала наявність в одного з учасників незареєстрованої вогнепальної зброї, що супроводжувалося схвальними коментарями з боку інших. Надалі останні, перебуваючи в громадських місцях у пʼяному вигляді, гучно себе поводили, вживали нецензурну лексику, що також транслювалося в ефірі”, – написали у поліції. 

На пʼятьох учасників інциденту, віком від 16 до 27 років склали адмінматеріали за дрібне хуліганство та появу у громадських місцях у п’яному вигляді. А на того, хто хизувався пневматичним пістолетом — відкрили кримінальне провадження за незаконне поводження зі зброєю.

Окрім цього провели обшук за місцем мешкання самого активного учасника. За результатами в оселі молодика нічого не виявлено. Ймовірно, мова йде саме про жителя Дніпропетровщини.

Раніше ми писали, що у Дніпрі помітили зелених поціновувачів калини.

Back to top button