ДніпроСуспільство

Ставати кращими та вдосконалюватися — це має бути стилем життя: Анна Абраменок на D1

Акторка театру та кіно Анна Абраменок доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про благодійний аукціон Act_lots.

Цей аукціон приємний і для акторів, бо всі ми спілкуємося, і для всіх учасників, бо люди можуть придбати приємні, корисні або символічні речі. Багато треба робити таких акторських аукціонів.

Про власний лот.

Мій лот поки не виставили, але ця річ є не тільки символічною, а й корисною. На цій речі є автограф зірки світового масштабу.

Про акторів, які пішли в ЗСУ.

Мій колега, Володимир Кравчук пішов до лав ЗСУ та захищає нашу країну. На його повернення чекає його дружина та син. І всі ми, звичайно. Володя виходить на зв’язок,все добре. Також на передовій знаходиться Володимир Ращук, а його дружина Віка пішла до ТРО, щоб бути ближче до чоловіка і займатися з ним однією справою. Багато акторів захищає Україну, і всі ми чекаємо на нашу перемогу і їхнє повернення.

Про російських колег.

У мене спочатку була позиція, що там багато свідомих людей, але — ні. Дуже маленька кількість підтримує Україну. Коли я писала звернення, то думала, що його підтримає більше людей. Але… Маємо те, що маємо.

Про український кінематограф після нашої перемоги.

Сподіваюся, що в нас буде багато колаборацій з європейськими країнами. І ми вийдемо на крутий міжнародний рівень. Вже зараз багато українців працюють в світовій театрах та світовому кіно. Світ нас сприймайте. В України велике мистецьке майбутнє. Головне — перемогти зараз і далі відстоювати свої позиції в усіх напрямках.

Про Україну після перемоги.

Україна буде окремою державою і про нас будуть знати всі. Мені хочеться, щоб все це не забулося і ми надалі підтримували одне одного. Щоб ми зростали та вдосконалювалися. Ставали кращими. І щоб це стало стилем нашого життя.Back to top button