ДніпроСпорт

Спортсмени з Дніпра – переможці та призери Чемпіонату України з легкої атлетики

У Києві закінчився Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді та дорослих. Дніпровські спортсмени вибороли 17 медалей — 8 золотих, 5 срібних та 4 бронзові, передає Телеканал D1.

Два золота — Олександр Онуфрієв, стрибки з жердиною (серед молоді та дорослих). Два золота — Ілля Кунін, біг на 1500 м (серед молоді) та біг на 1500 м (серед дорослих).
Золото – Станіслав Коваленко, біг на 60 м (серед дорослих). Золото – Тетяна Кайсен, біг на 200 м (серед дорослих).
Золото та срібло – Анна Орлова, золото – біг на 400 м (серед молоді) та срібло – біг на 400 м (серед дорослих), а також виконала норматив майстра спорту.
Золото в естафеті 4 по 400 м (серед молоді) — команда у складі Тимошенко Марії, Заїки Евеліни, Кобелєвої Єлизавети, Орлової Анни.
Срібло – Володимир Данильченко, потрійний стрибок (серед дорослих). Срібло – Іван Єрьомін, стрибки з жердиною (серед дорослих).
Срібло – Алексій Писарев, біг на 3000 м (серед молоді).
Срібло — Аліна Кишкіна, біг на 60 м з бар‘єрами (серед молоді).
Срібло – Єлизавета Кобелєва, біг на 800 м (серед молоді).
Бронза — Анастасія Осокіна, біг 60 м (серед дорослих).
Бронза в естафеті 4 по 400 м (серед дорослих) — команда у складі Тимошенко Марії, Заїки Евеліни, Кобелєвої Єлизавети, Орлової Анни.
Бронза в естафеті 4 по 400 м (серед молоді) — команда у складі Фатєєва Кирила, Мавричева Володимира, Коваленка Володимира, Куніна Іллі.
Серед переможців та призерів чемпіонату — вихованці та випускники Дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 3: Ілля Кунін, Олександр Онуфрієв, Марія Тимошенко, Алексій Писарев, Володимир Данильченко, Кирило Фатєєв, Володимир Мавричев.Back to top button