ДніпроСпорт

Спортсменка з Дніпра виграла чотири медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Дніпрянка Ірина Кандиба виборола чотири медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики.

Про це повідомляє Телеканал D1.

9 березня в іспанському місті Оренсе завершився чемпіонат світу з легкої атлетики серед паралімпійців Virtus World Short Track Championship 2026.

Спортсменка з Дніпра Ірина Кандиба завоювала два срібла у бігу на 1500 метрів та в естафеті 4×400 метрів, а також дві бронзи – у бігу на 3000 метрів та в естафеті 4×200 метрів.

Ірина Кандиба працює тренером-викладачем Спортивної школи олімпійського резерву №3 у Дніпрі.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що снукерист з Дніпра виборов титул чемпіона Європи.

Back to top button