ДніпроСуспільство

Спорт поза політикою чи це і є політика: Анатолій Косий на D1

Спортивний журналіст, заслужений працівник культури України Анатолій Косий доєднався до спілкування у програмі СПОРТБАТАЛЬЙОН на D1.

Про спортивну журналістику.

Зараз, коли пішли послаблення по масовим заходам, спортивні журналісти дають якомога більше позитиву, показуючи, що спорт живе. Спорт продовжує розвиватися. У нас є про кого розповідати! Я пишаюся, що ми докладаємо зусиль для того, щоб люди знали своїх героїв. Ми показуємо це всій Україні та всьому світу. Багато спортивних журналістів беруть участь в обороні країни. І я пишаюсь, що Віктор Ожогін, мій вихованець, працівник телеканалу D1, зараз нас захищає. І захищав нас у 2014 році.

Про спорт та політику.

Для більшості нормальних людей зрозуміло, що усунення російських та білоруських спортсменів — нормальний крок. Спорт поза політикою чи це і є політика? Я гадаю, що будь-яка людина не може жити поза політикою.

Про Анатолія Тимощука.

Йому занадто багато уваги приділили, та правильно хтось відповів з тренерів наших — напевно, людина чимось так зв’язана, що не може звідти вирватися. І грошима, і обов’язками, і ментально. Це може так і бути. Та взяти Ракіцького — він реально допомагає, а ніхто і не гадав. Алієв, який посварився з батьками і також допомагає.

Про волонтерство.

Я знаю багатьох тренерів, багатьох спортсменів, які дуже сильно допомагають армії. І всі вони роблять це тихо, без слів, без піару. І я гадаю, що зараз кожен українець намагається допомогти всім, чим може.Back to top button