ДніпроСуспільство

Співачка Ольга Полякова відвідала дітей в онкогематологічному центрі у Дніпрі

Днями Ольга Полякова відвідала малечу у Школі героїв в онкогематологічному центрі у Дніпрі. Співачка завітала до дітей, аби влаштувати невеличке свято та підтримати їх на шляху одужання. Про це повідомили в  Регіональному медичному центрі родинного здоров’я, передає Телеканал D1.

Малеча з нетерпінням чекала на зіркову гостю. Спочатку спілкувались та разом підписували долоньки з побажаннями для Дерева Життя, що має особливий символізм для лікарні та дарує кожному з супергероїв надію на швидке одужання.

Потім діти отримали сюрприз з мінідискотекою та можливість обняти та сфотографуватись із зіркою. Маленькі герої отримали ли подарунки у вигляді яскравих коміксів, іграшок та всього необхідного для Школи супергероїв.

У лікарні кажуть, що такі позитивні емоції — це чудова підтримка емоційного стану дітей, які проходять складне лікування.

Один із маленьких супергероїв, Ромчик, прочитав вірш про Олю, який написав його тато. Після обіймів хлопчик подарував Олі її улюблені тюльпани мікс.
Школа Супергероїв – це мережа шкіл у лікарнях, якою опікується перша леді Олена Зеленська, де супервикладачі завжди готові ділитися знаннями із малюками в стаціонарах лікувальних установ.
Школа Супергероїв поновила свою роботу в Онкогематологічному центрі Регіонального медичного центру родинного здоров`я у жовтні 2022 року і за цей короткий час викладачам та вихователям з допомогою лікарів та медичного персоналу вдалося створити безпечний простір, де можна відірватися від буденних медичних процедур та діагнозів.Back to top button