ВійнаДніпроНадзвичайні події

Спецслужби рф вербують українських дітей через квести у смартфонах

Спецслужби російської федерації використовують смартфон–ігор для вербування українських дітей та підлітків. Під виглядом квестів, діти фотографують для рашистів військові об’єкти та об’єкти інфраструктури. Про це повідомив очільник Криворізької РВА Олександр Вілкул, передає Телеканал D1.

Із застереженням він звернувся до батьків, вчителів та вихователів.

«Зустрівши потужний опір нашої армії, опір всього українського народу, ворог опускається до найпідліших методів. Спеціальні служби ворога намагаються використовувати наших дітей в своїх цілях».

Видаючи себе за інших людей,  фсб–шники  під виглядом гри пропонують дітям нібито проходити квест – фотографувати з прив’язкою до місцевості військові об’єкти, об’єкти інфраструктури міста та інші цікаві для ворогаоб’єкти. Потім діти мають відсилати ці фотографії та отримувати за них грошову винагороду.

Завдяки отриманим даним, ворог може наносити ракетні удари по українським захисникам, а також обстрілювати об‘єкти інфраструктури: школи, дитячі садки, котельні, лікарні, вокзали та інші об’єкти міста.

«Дуже прошу кожного з вас, поговоріть зі своїми дітьми, попередьте інших батьків, щоб теж провели дуже серйозні розмови. Жодних квестів, жодних пересилань фотографій бути не повинно. Тому що саме ви несете відповідальність за своїх дітей», — попередив Вілкул.Back to top button