ДніпроСпорт

Смортсмени з Дніпра здобули нагороди на чемпіонаті України з настільного тенісу

У Андріївці Львівської області пройшов чемпіонат України з настільного тенісу серед кадетів, з якого збірна Дніпропетровщини повертається із колекцією медалей. Про це повідомив президент Федерації настільного тенісу Дніпропетровської області Олександр Дювбаков, передає Телеканал D1.

Зазначимо, що це був перший всеукраїнський турнір із настільного тенісу за останні півтора роки. На ньому дуже успішно виступила команда Дніпропетровщини.

«Завершено Чемпіонат України з тенісу настільного серед кадетів. Тож, можемо підвести основні проміжні підсумки. Збірна Дніпропетровської області завоювала командне друге та третє у змаганнях дівчат, а також друге у турнірі хлопців», — написав Дювбаков.

Крім цього, представники нашої області вибороли цілу низку нагород в індивідуальному заліку.

Також відбувся чемпіонат Дніпра з настільного тенісу. Він став першим турніром у цьому виді спорту у нашому місті з 2021 року. Зі зрозумілих причин, у перший рік Великої війни такі змагання не проводились. Чемпіонами Дніпра стали Катерина Бондаренко серед жінок та Сергій Барановський серед чоловіків.Back to top button