ДнепрОбщество

SLAVIA: «Ті, хто співав російською мовою можуть забути на території України свій колишній репертуар»

В ефірі програми «Простір свободи на D1» співачка SLAVIA розповіла про культурний фронт,
внутрішні зміни та майбутнє українського шоубізу.

Про культурний фронт.

Зараз я готуюсь до зйомок відео на мою нову пісню. Ця пісня про війну, називається вона «Геть війна». Культурний фронт зараз важливий. Для кожного артиста його фронт — це його соцмережі, його пісня. Наша душа — це наша пісня, в яку ми можемо вкласти всі наші емоції та переживання. Ми можемо боротися піснею. Пісня — це наша зброя.

Про внутрішні зміни.

Коли почалася війна я була дома, в Києві. До мене як раз за багато років приїхала мама, 23-го лютого. Мабуть, материнське серце відчуло. І ми весь час просиділи в підвалі. Ніхто не міг допустити такого, що війна прийде до наших домівок. Та я вважаю, що це такий переломний період, коли українці починають прокидатися і приходять до націоналістичних ідей. Я думаю, що це Господь зробив не просто так. Це дуже велике випробування. А як кажуть — великі випробування є для великих народів. Висока свобода дається високою ціною. Але пройшовши через глибокі випробування ми зможемо відкрити вікно в світле майбутнє.

Про майбутнє українського шоу-бізнесу.

Все це, що відбувається навколо, Господь дав щоб відновити свою культуру, свої традиції, свою ідентичність, свої національні ідеї. Ми зараз бачимо, як масово люди починають розмовляти українською мовою. Я гадаю, ті, хто співав російською мовою можуть забути на території України свій колишній репертуар, зараз нехай вони працюють над українськими піснями, тому що нам це дуже потрібно. Наша мова, наша ідентичність, наші традиції — настільки це красиво. Яка Україна красива, коли вона українська! Зараз весь світ дивиться на нас, і маємо показати в усій її красі.

Повну версію інтерв’ю дивіться тут.Back to top button